sobota, 23 stycznia 2016

Najciekawsze serialowe premiery 2016

W dzisiejszym poście chciałbym Wam zaprezentować 10 najciekawszych (moim zdaniem) serialowych premier 2016 roku. Trzeba przyznać, że pod względem seriali najbliższy rok zapowiada się całkiem ciekawie, jest z czego wybierać i bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. 1. "Billions" (Showtime), data premiery: 17 stycznia 2016
Lewis gra w produkcji podejrzanego miliardera Bobby'ego Axelroda, który dorobił się na funduszach hedgingowych. Na ślad jego przekrętów trafia prokurator generalny USA Chuck Rhoades (Giamatti). Konflikt jest nieunikniony, tym bardziej, że obaj mężczyźni są niezwykle ambitni. Obaj mają też wysoko postawionych przyjaciół w świecie polityki i finansjery (źródło: tutaj).
2. "Z Archiwum X" (FOX), premiera: 24 stycznia 2016
Fox Mulder i Dana Scully powracają. A wraz z nimi kolejne tajemnicze, niewyjaśnione i przerażające sprawy. Czy tylko ja czuję dreszczyk podniecenia?3. "American Crime Story" (FX), premiera: 2 lutego 2016
Serial ukazuje kulisy słynnego procesu, dając intrygujący wgląd w działania prawników, walczących o skazanie lub uniewinnienie oskarżonego o podwójne morderstwo legendarnego futbolisty. Oparty na książce "The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson" autorstwa Jeffreya Toobina, serial odkrywa chaotyczne, zakulisowe działania oraz manewry zarówno prokuratury, jak i obrony oraz to, w jaki sposób kombinacja nadmiernej pewności siebie oskarżycieli, przebiegłość obrońców oraz historia policji Los Angeles w kwestii traktowania społeczności Afroamerykanów dała ławie przysięgłych to, czego potrzebowała: uzasadnioną wątpliwość (źródło: tutaj).

4. "Vinyl" (HBO), premiera: 14 lutego 2016
Fabuła skupia się na biznesie muzycznym w czasach, gdy dopiero rodziły się takie gatunki muzyki jak punk, disco i hip-hop. Pokazane jest to z perspektywy Richiego Finestry (Bobby Cannavale) – prezesa wytwórni muzycznej, który stara się utrzymać swoją firmę na powierzchni (źródło: tutaj).5. "Damien" (A&E), data premiery: 7 marca 2016
Serial skupia się na dorosłym Damienie Thornie (Bradley James), który wydaje się, że już nie jest świadomy otaczających go diabelskich sił. Musi zaakceptować swoje prawdziwe przeznaczenie: jest Antychrystem – postacią, która wzbudzała w historii największe przerażenie (źródło: tutaj).

6. "The Path" (Hulu), data premiery: 30 marca 2016
Dziesięcioodcinkowy serial będzie historią rodziny, której członkowie są aktywistami kontrowersyjnego kultu. Każdy epizod „The Path” ma skupiać się na zarysowaniu relacji pomiędzy nimi i religijnych wpływach na ich codzienność. W głównych rolach Aaron Paul i Michelle Monaghan (źródło: tutaj).
7. "Outcast" (Cinemax), premiera: kwiecień 2016
Serial przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa (Patrick Fugit), który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to, w jaki sposób odzyskać normalne życie, którego nigdy nie zaznał. Jednak to, co odkryje może zmienić los nie tylko jego, ale całego świata – na zawsze (źródło: tutaj).

8. "Preacher" (AMC), premiera: maj 2016
Fabuła skupia się na Jesse’em Custerze (Dominic Cooper), kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który łączy się ze stworzeniem uciekającym z nieba. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego do zrobienia wszystkiego, czego zapragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by dosłownie odnaleźć Boga (źródło: tutaj).

9. "The Deuce" (HBO), data premiery: nieznana
Serial będzie opowiadał o rozkwicie i legalizacji porno na nowojorskim Times Square na początku lat 70. W serialu odsłaniającym mroczne oblicze środkowego Manhattanu nie zabraknie wątków epidemii AIDS i narkomanii w latach 80 (źródło: tutaj).
10. "Westworld" (HBO), data premiery: nieznana
Serial zderzy ze sobą dwa światy – Dzikiego Zachodu, jaki pamiętamy z westernów oraz sci-fi. Tak oto amerykańskie stepy są zasiedlane przez sztuczną inteligencję, która wygląda, zachowuje i czuje, jak prawdziwi ludzie (źródło: tutaj). 

Która z propozycji zdaje się Wam być najciekawsza? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz