WSPÓŁPRACA

Jestem otwarty na wszelkie formy i możliwości współpracy. Jeśli reprezentujesz instytucję kulturalną (kino, telewizja, teatr itd.) lub jesteś dystrybutorem filmów/seriali i chcesz nagłośnić jakąś kulturalną akcję, napisz do mnie. Gwarantuję, że z moją pomocą o Twojej akcji/pomyśle/produkcie dowie się bardzo dużo osób (blog FILMplaneta cieszy się dużą popularnością na Facebooku i znajduje się w czołówce polskich blogów filmowych).
Mogę napisać dla Ciebie recenzję filmu/serialu, przedstawić relację z wydarzenia kulturalnego, przetestować Twój produkt, ogłosić konkurs w celu zwiększenia popularności Twojego dzieła lub zamieścić reklamę. Zgadzam się na wpisy sponsorowane. Zapewniam, że jestem profesjonalny w tym co robię, dlatego też dotychczas nie miałem żadnych problemów ze współpracującymi ze mną dystrybutorami. Szanuję swych partnerów i cenię swój czas.

Poniżej przedstawiam instytucje, z którymi mam/miałem przyjemność współpracować.
http://www.wbep.pl/http://www.hbo.pl/

http://www.kinopodbaranami.pl/http://www.cinema-city.pl/http://www.film.gildia.pl/
http://teeglobe.com/https://www.facebook.com/KulturalnaSzafkahttps://www.facebook.com/nagrodyweze
http://zazyjkultury.pl/kategoria/filmy/http://bestfilm.pl/http://www.historytv.pl/http://cafejka.com/kontakt e-mail: filmplanetakontakt@gmail.com
tel. 664 691 400

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz