niedziela, 12 marca 2017

Co tam, Panie, w popkulturze? (06.03. - 12.03.2017)


W tym tygodniu m.in. o nowym filmie twórcy La La Land, premierze 7. sezonu Gry o tron oraz przyszłości Nocnego Recepcjonisty.

1. Drugi sezon Nocnego Recepcjonisty?
Wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat produkcji 2. sezonu, aczkolwiek wiadomo, że trwają rozmowy na ten temat. Producent wykonawczy zdradził, że największą barierą jest fakt, że serial powstał na podstawie powieści, której autor nie przewiduje dalszych losów dla swych bohaterów.

2. Data premiery 7. sezonu Gry o tron
Najbardziej popularny serial HBO powróci wraz z 7. sezonem dopiero 16 lipca.

3. Powstanie film o syryjskiej uchodźczyni
Informacja ta nie byłaby aż tak istotna, gdyby nie fakt, że produkcji podejmą się Steven Spielberg oraz J.J. Abrams. Nie wiadomo jeszcze, kto wyreżyseruje obraz i kto wcieli się w główną rolę.

4. Znamy odtwórcę roli Enzo Ferrariego
W rolę tę wcieli się Hugh Jackman. Na ekranie zobaczymy również Noomi Rapace w roli jego żony. Obraz wyreżyseruje Michael Mann.

5. Nowe sezony popularnych seriali
W minionym tygodniu zamówienia na kolejne sezony dostały m.in. takie seriale jak Billions (na sezon 3.), Tabu (na 2. sezon) oraz Riverdale, który miał premierę całkiem niedawno, a juz zaskarbił sobie szerokie grono sympatyków.

6. Dakota Johnson jako ofiara gwałtu
Znana głównie z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya aktorka dołączyła do obsady filmu Unfit. Jej postać zostanie zgwałcona przez członka rodziny, a następnie wysterylizowana, co oznacza, że przed aktorką zostało postawione wielkie aktorskie wyzwanie. Film Unfit będzie adaptacją książki Imbeciles: The Supreme Court, American Eugenics, and the Sterilization of Carrie Buck, której autorem jest Adam Cohen.

7. Damien Chazelle wyreżyseruje film o Armstrongu
W głównej roli zobaczymy... Ryana Goslinga. Na film przyjdzie nam jednak nieco poczekać - jego premiera została zaplanowana na 12 października 2018 roku.

8. Bardzo złe recenzje Iron Fist
Iron Fist to serial o superbohaterach wyprodukowany przez Marvela i Netflix. Długo oczekiwany przez fanów serial został zmiażdżony przez krytyków i zebrał wyjątkowo negatywne recenzje.

9. Carnahan nie wyreżyseruje Bad Boys 3
Na chwilę obecną film pozostał bez... reżysera. Premiera filmu planowana jest na 12 stycznia 2018 roku, a w głównych rolach zobaczymy Willa Smitha i Martina Lawrence'a. Przyczyny rezygnacji Carnahana są nieznane.

10. Pozytywne recenzje 2. sezonu Stranger Things
Szef Netflixa widział już pierwszy odcinek drugiego sezonu Stranger Things i jest nim zachwycony. Niestety, nam pozostaje wciąż czekać...


ZWIASTUN TYGODNIA

Rough Night - To będzie albo bardzo złe albo bardzo śmieszne

1 komentarz:

  1. Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu Tabu oraz Stranger Things :) ciekaw jestem za to, co myślisz o rosyjskiej wersji filmu Avengers? Ja nie spodziewam się niczego ciekawego :) zapraszam do siebie!

    OdpowiedzUsuń